Наші партнери

Вигідні пропозиції партнерам компанії «Огородник»: прянощі оптом і оптова торгівля спеціями

Вас цікавить оптова торгівля спеціями і Ви хочете купити прянощі оптом від компанії «Огородник» - ми завжди раді співпраці з Вами.

Динамічно розвиваючись і постійно розширюючи асортимент продукції, компанія «Огородник» на сьогодні має конкурентні переваги на ринку приправ і спецій.

ОгородникТМ розширює мережу партнерів: ми зацікавлені в налагодженні партнерських відносин з дистриб'юторськими компаніями, підприємствами громадського харчування та іншими торговими підприємствами.

Компанія «Огородник» має можливість поставляти приправи, виготовляти різноманітні суміші спецій за індивідуальними замовленнями. Ви можете замовити прянощі оптом для підприємств харчової промисловості (м'ясо- і рибопереробних підприємств).

На взаємовигідних партнерських відносинах ми готові забезпечити Вам:

  • гнучку систему знижок;
  • вигідну цінову політику;
  • відповідність ціни та якості;
  • прості і зрозумілі принципи співпраці.

Для розширення кола партнерів компанія «Огородник» реалізує програму «Профі», яка передбачає  залучення до співпраці підприємства громадського харчування. Також, постійно розвиваючи дилерську мережу, діє програма «Дилер».

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з компанією «Огородник» в області реалізації продукції або Вас цікавить оптовий продаж спецій, зверніться до менеджерів компанії, заповнивши форму зворотнього зв'язку, і ми зв'яжемося з Вами в будь-який зручний для Вас час і надамо всю необхідну інформацію.