Наші партнери

Якісні борошно, крупи, сіль, цукор від компанії «Огородник»

Борошно

Якісне борошно, яке виробляється із пшениці вищих сортів та дозволяє спекти ароматний хліб, булочки, пироги, кондитерські та інші кулінарні вироби.

Детальніше...

Гречана крупа

Гречана крупа, яка добре підходить для приготування як основних страв, так і гарнірів. Добре поєднується із тушкованою птицею, грибами, овочами, гуляшем.

Детальніше...

Крупа кукурудзяна дрібна

Крупа кукурудзяна широко використовується для приготування кукурудзяної каші, також із крупи готують мамалигу, різні супи та додають у начинку для пирогів.

Детальніше...

Крупа кукурудзяна шліфована

Кукурудзяна крупа має високу харчову цінність, вона багата на вітаміни, а також мікро- та макроелементи, завдяки чому є цінним та поживним продуктом харчування.

Детальніше...

Крупа манна

Якісна манна крупа широко застосовується для приготування великої кількості страв, таких як оладки, млинці, запіканки, суп із манними галушками, суфле, муси, різноманітні пудинги і тістечка.

Детальніше...

Рис шліфований

Крупа високої якості, яка дозволяє приготувати дуже смачні та корисні страви: легкий гарнір, смачний плов, різні запіканки та пудинги, молочні каші та безліч інших страв.

Детальніше...

Цукор

Цукор білий широко застосовується в кулінарії та має високу енергетичну цінність, являється один із основних компонентів випічки, десертів та кондитерських виробів.

Детальніше...

 

 

Борошно, крупи, сіль та цукор від компанії «Огородник» - це продукти високої якості, які дозволяють приготувати велику кількість різноманітних та смачних страв для всієї сім’ї.

У даному розділі представлені різні види круп: манна та гречана крупи, кукурудзяна шліфована та дрібна крупа, рис, з якими Ви з легкістю приготуєте смачні та корисні страви. Також компанія «Огородник» пропонує борошно пшеничне вищого сорту для приготування ароматної випічки та різноманітних кондитерських виробів.

Урізноманітніть свій раціон корисними та смачними стравами, приготованими із якісних продуктів із серії «Борошно, крупи, сіль, цукор» від компанії «Огородник».