Наші партнери

Італійське Різотто від ТМ Огородник

Rizotto z bilymi gribami

Різотто з білими грибами від ТМ «Огородник»

Різотто з білими грибами - класична страва італійської кухні, яку так просто приготувати вдома, завдяки суміші для приготування від ТМ Огородник.

Детальніше...

Rizotto po italijski

Різотто по-італійськи від ТМ Огородник

Різотто по-італійськи — класична страва італійської кухні під силу тепер кожному. З сумішшю для приготування «Різотто по-італійськи» від ТМ Огородник, італійську страву просто приготувати вдома..

Детальніше...

Rizotto z ovochami

Різотто з овочами Огородник™

Страви з рису дуже популярні в багатьох кухнях світу, адже вони корисні, поживні і смачні. Однією з найвідоміших рисових страв вважається різотто.

Детальніше...

Різотто — справжній подарунок італійської страви на вашій кухні! Популярний види різотто, приготовані за традиційною рецептурою, з продовгуватого рису арборіо, грибів, овочів, сиру і духмяних прованських трав. Готова страва порадує вас ніжною кремовою консистенцією, при цьому рисові зерна залишаються трохи твердуватими, як самі італійці кажуть «al dente». Різотто відрізняється яскравим вершковим смаком і тонким ароматом. Дуже добре поєднується з келихом білого вина. Оригінальна упаковка розрахована для однієї порції різотто. Завдяки суміші для швидкого приготування Різотто від ТМ «Огородник», ви з легкістю можете приготувати смачну італійську страву для романтичної вечері. Тому ми підготували для вас різні поєднання різотто, щоб кожний найвимогливіший гурман обрав своє, найкраще поєднання: овочів, грибів чи трав.