Наші партнери

Приправа «Часник різаний сушений» Карпатські травиТМ

Chasnok
ФасуванняКількість в упаковці, шт.
50 г 12
50 г 50

Пекучий смак і сильний запах, ті основні якості, завдяки яким часник цінується усіма кулінарами. При неможливості використовувати свіжий, ідеальною альтернативою стане часник різаний сушений ОгородникТМ. Технологічний процес виробництва продукту дозволяє максимально зберегти всі природні біоактивні речовини часнику.

У кулінарії часник використовують для приготування перших і других страв, салатів, маринадів і солінь. Запах і смак часнику добре поєднуються з бараниною і свининою, дичиною і домашньою птицею. Також, часник входить в рецептуру багатьох національних азіатських і південно-європейських страв.

Часто застосовується часник різаний сушений у виробництві варених ковбас, сардельок, сосисок, напівфабрикатів, м'ясних консервів, майонезів, соусів, маринадів.

Рекомендаціївикористовується в ковбасному виробництві, консервній промисловості, для соління і маринування огірків, грибів, як пряність. В їжу часник застосовують для салатів, м’яких сирів, соусів,маринадів, перших і других страв, приготування баранини,свинини, кролика, дичини. Додають в страви в товченому вигляді в кінці приготування.

Склад: часник різаний сушений.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.