Наші партнери

Якісні подарункові набори спецій і прянощів від компанії «Огородник» - оригінальні подарунки для господинь

Карпатські трави

Унікальна композиція запашних трав і прянощів, з якою Ви зможете приготувати ароматні та смачні як перші, так і другі страви. Карпатські трави, гарно загорнуті в льняний мішечок, стануть незвичайним подарунком для друзів та близьких, котрі полюбляють експериментувати на кухні.

Детальніше...

 

 

Подарункові набори спецій ОгородникТМ - це унікальні подарункові набори, які містять тільки натуральні спеції і трави, і зможуть стати оригінальним та незабутнім подарунком.

Подарункові набори прянощів від компанії «Огородник» представлені у трьох варіантах: «Набір спецій», «Набір трав» і «Карпатські трави», які мають практичну упаковку і зможуть порадувати будь-яку господиню.

Також Ви можете взяти подарункові набори спецій і прянощів із собою на природу. Зручні і практичні набори містять різні прянощі і трави, які ідеально підійдуть для страв, приготованих на мангалі.

Купивши подарункові набори, Ви даруєте не просто спеції і прянощі, а й можливість поекспериментувати із поєднанням безлічі спецій та відчути беззаперечну користь натуральних прянощів. Ви гідно оціните якість спецій та оригінальність подарункових наборів від компанії «Огородник», які стануть гарним подарунком для Ваших близьких.