Наші партнери

Спеції і прянощі - вигідні пропозиції: спеції купити за доступною ціною, спеції оптом в широкому асортименті від компанії «Огородник»

Паприка

Має тонкий аромат і добре підкреслює неповторний смак страви. Підходить для приготування страв із м'яса, курки, овочів, для соусів та гуляшу.

Детальніше...

Паприка угорська солодка

Ароматна і солодка на смак спеція, є основною пряністю угорської кухні. Збагачує смак страв із риби, м'яса, домашньої птиці, також використовується для супів та салатів.

Детальніше...

Паприка угорська гостра

Класична пряність, є основою безлічі соусів і застосовується для приготування страв із м'яса, зокрема ковбас і шашликів, овочевих і рибних страв.

Детальніше...

Перець чорний горошок

Популярна пряність із тонким ароматом та гострим смаком, яку можна використовувати для приготування більшості страв, для соусів і пряних сумішей, та консервування.

Детальніше...

Перець чорний мелений Огородник™

Широко розповсюджена пряність для приготування м'ясних страв, фаршів і паштетів, а також для грибних і овочевих страв, соусів і маринадів.

Детальніше...

Перець чорний мелений Грядка™

Спеція має пряний смак та аромат, добре поєднується з усіма видами м'яса, застосовується до рибних та овочевих страв, для соусів і салатів.

Детальніше...

Перець духмяний горошок

Пряність із запашним ароматом та гострим смаком, має широке застосування: м'ясні та овочеві страви, соуси і супи, свіжі салати і навіть десерти.

Детальніше...

Суміш перців горошком

Суміш різних видів перцю для надання Вашим стравам незвичайного аромату, насиченого і пікантного смаку. Застосовується для приготування м'яса, риби, овочів, соусів та бульйонів.

Детальніше...

Лавровий лист

Пряність має широке застосування: чудово доповнює перші і другі страви із м'яса, риби та є незамінною в домашній консервації.

Детальніше...

Лавровий лист мелений

Натуральна спеція із неперевершеним ароматом та гіркуватим смаком - ідеальна для приготування паштетів, ковбас, шпику та маринадів. Добре доповнить соуси та гуляші.

Детальніше...

 

 

Спеції і прянощі «Огородник» - це серія класичних моноспецій, які широко застосовуються для приготування більшості страв, а також для консервування продуктів. Спеції і прянощі ОгородникТМ містять лише натуральні інгредієнти, які зберігають для Вас природні користь та аромат.

Компанія «Огородник» пропонує Вам спеції купити, спеції оптом, такі як паприка і лавровий лист, різні види перцю та їх суміші, які підійдуть для приготування м'яса та риби, для маринування і тушкування, а також для салатів і холодних закусок. Спеції і прянощі «Огородник» додадуть звичайним стравам пікантності та гостроти або навпаки, зроблять їх смак тонким та ніжним.