Наші партнери

Сезонні товари продукції Огородник™: «Карпатський узвар» і «Святкова кутя»

prazdnichnaya kutya

Святкова кутя

Багатий склад інгредієнтів дозволить приготувати традиційну українську страву на Різдво – смачну кутю.

Детальніше...

karpatskiy uzvar

Карпатський узвар

Традиційний і дуже смачний український напій, який готують із сухофруктів на Різдвяні свята.

Детальніше...

300х300

Шипшина ТМ «Огородник»

Шипшина з давніх часів вважалася дуже популярним імуномодулятором..

Детальніше...

Для маринування огірків

Натуральна пряно-ароматична суміш містить гірчицю, лавровий лист, селеру, гвоздику та інші натуральні прянощі, які зроблять Ваші огірочки хрусткими та нададуть їм особливого аромату.

Детальніше...

Для маринування помідорів

Якісна приправа, яка містить тільки натуральні інгредієнти, надає маринованим помідорам оригінального смаку та аромату, а також добре підходить для домашнього консервування інших овочів.

Детальніше...

 

 

Торгова марка «Огородник» до свята Різдва представляє новинки продукції: набір для приготування «Святкова кутя» та суміш сухофруктів «Карпатський узвар».

Традиційно напередодні Різдва, на Святвечір українці готують кутю, яка повинна бути багата смачними та різноманітними інгредієнтами, щоб весь Новий рік був щедрим і багатим. Приготувати традиційну українську кутю ви можете легко та дуже просто, придбавши набір для приготування «Святкова кутя» Огородник™.

Також до святкового столу торгова марка «Огородник» пропонує суміш сухофруктів «Карпатський узвар». Корисний і дуже смачний напій ви зможете приготувати, використовуючи суміш сухофруктів «Карпатський узвар», який містить натуральні сушені фрукти, багаті на вітаміни.

Приготуйте традиційну українську страву – кутю та смачний напій – узвар до свята Різдва, використовуючи наші новинки продукції – «Карпатський узвар» та «Святкова кутя».