Наші партнери

Шипшина ТМ «Огородник»

350х150
ФасуванняКількість в упаковці, шт.
200 г 12

Шипшина з давніх часів вважалася дуже популярним імуномодулятором.

Це багаторічна, дикоросла рослина, яка росте майже по всьому світу.

В плодах шипшини містяться: вітамін С, Р, а також вітаміни групи В, К, каротину, вітамін Е, цукор, дубильні речовин, пектини, лимонна і яблучна кислота, лікопін, рубіксантін, ефірне масло, значна кількість солей калію, залізо, марганець, фосфор, кальцій, магній.

Плоди шипшини володіють потужними бактерицидними, загальнозміцнюючими, протимікробними, жовчогінними і протизапальними властивостями. У народній медицині плоди шипшини застосовують як загальнозміцнюючий засіб при всіх важких захворюваннях і пораненнях, при хворобах печінки, нирок, серця, сечового міхура, при підвищеній кислотності шлункового соку, туберкульозі легенів.

Добре висушені, герметично запаковані плоди шипшини зберігаються протягом довгого часу. З плодів шипшини ТМ «Огородник» ви можете з легкістю приготувати чай або настоянку.

Спосіб приготування: плоди шипшини помістити в термос з розрахунку дві жмені на пів літра води, залити кип’ятком і залишити на сім-вісім годин для настоювання, після чого процідити і додати цукру за смаком. Отриманий відвар рекомендується пити до прийому їжі по половині склянки два або три рази на день.

Склад: плоди шипшини.

Термін придатності: 24 місяці від дати пакування.