Наші партнери

Серія приправ «Трави, овочі сушені» від компанії «Огородник»

Кріп зелень сушена

Спеція має слабо пряний смак і характерний свіжий аромат. Добре підходить для приготування соусів, салатів, м'ясних і рибних страв, для ароматизації перших страв і бульйонів.

Детальніше...

Петрушка зелень сушена

Пряно-ароматична зелень, невелика кількість якої здатна поліпшити смак страви і додати їй приємного аромату. Підходить для приготування більшості страв: супів, соусів, рибних та м'ясних страв.

Детальніше...

Морква різана сушена

Популярна приправа, багата на вітаміни та мінерали. Застосовується для приготування соусів, бульйонів, супів і других страв, надаючи їм приємного смаку та аромату.

Детальніше...

Часник різаний сушений

Пряність із терпким ароматом та гострим смаком, який чудово поєднується з морепродуктами. Також можна використовувати для приготування салатів, соусів, овочевих і грибних страв, м'яса, птиці, дичини.

Детальніше...

 

 

Трави, овочі сушені - це серія приправ від компанії «Огородник», яка включає натуральні овочі та зелень сушену. Натуральні овочі сушені та зелень містять велику кількість корисних речовин і вітамінів.

Серія «Трави, овочі сушені» містить тільки натуральні інгредієнти, без підсилювачів смаку, без ароматизаторів, без штучних домішок.

Ви зможете використовувати приправи із серії «Трави, овочі сушені» Огородник™ для приготування смачних перших страв та гарнірів, риби і м'яса, соусів та запіканок.