Наші партнери

Компанія «Огородник» на Фестивалі бограчу 2015

bograch 01

2 та 3 травня 2015 року в селі Косино на території комплексу «Термальні води Косино» втретє поспіль відбувся Фестиваль бограчу – кулінарне свято для гостів та жителів краю, де кожен бажаючий мав унікальну можливість скуштувати найсмачніші страви закарпатської кухні.

Рекордний бограч 2015 року: найсмачніший бограч приготували в Косино

На Фестивалі бограчу в Косино було встановлено рекорд України - 2 496 л бограчу приготували в одному казані: 3 види м’яса, овочі, спеції, вода і таємний інгредієнт від шеф-кухаря – це рекордний бограч 2015.

Найкращі кулінари Закарпаття, одягнуті у вишиванки, із самого ранку готували смачні та оригінальні страви закарпатської кухні, аби здивувати не тільки гостів фестивалю, а й членів журі. Національний колорит, таємниці приготування страв на відкритому вогнищі та незабутні враження – все поєдналось у змаганні за звання найкращого бограчу 2015 року.

ТОВ «Огородник» представило новинки продукції на Фестивалі бограчу

bograch 02Приготувати найсмачніший бограч – національну угорську страву і традиційну страву Закарпаття не можливо без натуральних спецій та прянощів, які надають страві неперевершеного смаку та аромату.

Не оминула свято бограчу і компанія «Огородник», представивши широкий асортимент якісних приправ, спецій та прянощів на будь-який смак.

На фестивалі були представлені новинки від Огородник™: приправа «Для бограчу», «Для гуляшу», «Для барбекю», «Для голубців» та «Індійське карі» - натуральні приправи та спеції, які не містять солі, підсилювачів смаку та хімічних домішок і стануть найкращим доповненням до ваших улюблених страв.

Також ТОВ «Огородник» презентувала серію натуральних пряно-ароматичних сушених трав Карпатські трави™, яка налічує 12 найменувань натуральних та корисних приправ: «Трави до м’яса», «Прованські трави», «Трави до піци», «Базилік», «Орегано», «Майоран», «Чебрець», «Шавлія», «Розмарин», «Чабер», «Зелень петрушки» та «Зелень кропу».

Окрім цього на святі бограчу були представлені і традиційні спеції від компанії «Огородник», такі як «Перець чорний мелений», «Перець духмяний горошок», «Паприка мелена», «Угорська паприка», «Лавровий лист» та ін.

Гості та всі учасники фестивалю також мали можливість придбати цікаві «Подарункові набори» спецій та прянощів від Огородник™ – оригінальну «візитівку» Закарпаття.

Спробуйте і ви корисні новинки від Огородник™ - приготуйте улюблені страви Вашої родини: бограч, голубці, гуляш або піцу із натуральними приправами від компанії «Огородник».