Наші партнери

Новинки 2018 року від Огородник™ - приправа «Сіль морська» з натуральними добавками

64

Спеціально до Нового року ТОВ «Огородник» - виробник якісних приправ та спецій, яке постійно вдосконалює та розширює свій асортимент продукції, випустило серію приправ з натуральними травами, а саме:

  • «Сіль морська із середземноморськими травами»;
  • «Сіль морська із прованськими травами»;
  • «Сіль морська для грилю».

Приправа «Сіль морська» з натуральними добавками — спеціально підібрана композиція сушених овочів, пряних трав і морської солі прекрасно доповнить страви з м’яса, риби, овочів, а також її можна додати в соуси і супи. Овочі, трави і зелень, що входять до її складу, подарують Вашим стравам неповторний аромат, а морська сіль — вишуканий смак морської води.

Як відомо, морська сіль містить цілий комплекс унікальних мінералів у високому процентному відношенні (К, Мg, Ca, Mn, Cu, Fe, Zn), чого немає ні у кам’яній, ні у виварювальній солі. Хімічний склад останніх видів солі — це чистий NaCl. При споживанні такої солі в організмі людини затримується рідина, що негативно впливає на діяльність серцево-судинної системи, підвищує набряклість. Морська ж сіль не затримує рідину за рахунок вмісту калію, який в комплексі з натрієм відповідає за нормалізацію водно-сольового балансу і виведення зайвої води з організму. Крім того морська сіль не містить органічних домішок, на відміну від кам’яної солі, що гарантує Вам безпечне використання даного продукту.

Огородник™ постійно вдосконалює свій товар, а наші спеції і прянощі набувають ще кращу якість і зручну упаковку. Ми прислухаємося до побажань своїх клієнтів, постійно знаходимо ексклюзивні товари. Сподіваємося на те, що наша продукція приємно порадує кожного покупця, який гідно оцінить наші старання.