Наші партнери

Висока якість приправ: натуральні спеції від компанії «Огородник»

Головним пріоритетом діяльності компанії «Огородник» є задоволення споживчих запитів клієнтів, для яких ключовим критерієм вибору є відмінна якість приправ ОгородникТМ.

Компанія «Огородник» представлена ​​на ринку з 2005 року і є висококонкурентним підприємством із виробництва натуральних спецій та приправ. За період існування, компанія завоювала визнання і довіру покупців. Продукція ОгородникТМ користується великим попитом, завдяки чому продаж приправ і спецій здійснюється по всій території України.

Компанія «Огородник» дотримується принципу - якість у всьому, починаючи із закупівлі сировини і закінчуючи випуском готової продукції:

  • якість сировини: при закупівлі сировини проводиться її лабораторний контроль на хімічному і мікробіологічному рівнях;
  • якість виробництва: продукція компанії «Огородник» виготовляється на сучасному українському та зарубіжному обладнанні із впровадженням нових технологій виробництва високоякісних приправ;
  • якість упаковки: продукція ОгородникТМ характеризується міцною і захисною упаковкою, яка запобігає негативному впливу зовнішніх факторів, завдяки чому натуральні спеції та приправи ОгородникТМ зберігають аромат та всі корисні речовини;
  • якість приправ: вся продукція компанії «Огородник» відповідає стандартам якості, що підтверджено гігієнічними висновками МОЗ, посвідченням якості продукції та декларацією виробника.

Компанією «Огородник» розробляється система управління безпечністю харчових продуктів ХАССП, яка є основою для виробництва якісної продукції в країнах ЄС, США, Японії та ін.

Продукція ОгородникТМ не містить ГМО, штучних ароматизаторів, барвників та інших добавок. Також компанія «Огородник» пропонує повністю натуральні серії приправ: «Зелень, трави, овочеві суміші», «Спеції та прянощі», приправи «Катерінг», які виготовлені із 100% натуральних інгредієнтів: не містять солі, ароматизаторів, барвників, консервантів та глутамату натрію.

Компанія «Огородник» дотримується основних міжнародних стандартів якості продукції, що гарантує високу якість приправ, спецій і прянощів ОгородникТМ.