Наші партнери

Різотто з білими грибами

Інгредієнти:

  • суміш «Різотто з білими грибами» від Огородник™ (розрахована на 6 порцій);
  • 3-4 столових ложки олії;
  • 200 мл білого сухого вина (за бажанням);
  • 50 г сиру (за бажанням);
  • 100 мл вершків (за бажанням).

Купити приправи для цієї страви:

Завантаження ...
photo 2018 07 24 15 22 38

Процес приготування:

1крок

Всипаємо вміст суміші «Різотто з білими грибами» від «Огородник» ТМ на розпечену сковорідку і підрум’янюємо на 3-4 столових ложках оливкової олії. Пакет з сумішшю різотто розрахований на 6 порцій.

2крок

Вливаємо (за бажання) біле сухе вино у кількості 200 мл, розділивши його на два заходи. Перший раз – 50 мл, наступний – решту. Перемішуючи, чекаємо, поки вбереться.

3крок

Через кілька хвилин додаємо гарячий курячий (м’ясний, овочевий) бульйон або воду в кількості 1,2 л. (Якщо не вливали вино, то його замінюємо відповідною кількістю рідини). Це треба робити невеликими порціями - спочатку половину рідини, а після її вбирання рисом – решту. Швидкість додавання залежить від швидкості випаровування рідини. При цьому вона повинна ледь вкривати рис. Бульйон повинен бути сильно розігрітим, але не кипіти.

4крок

Орієнтовно за 15 хвилин варіння куштуємо страву. Не доводимо її до повної готовності. Куштуючи на сіль і перець, за потреби додаємо їх.

5крок

За бажання збагачуємо різотто пармезаном або іншим твердим сиром. Для цього кладемо в миску з вершками сир, натертий на дрібній терці, й змішуємо їх. Кількість сиру- 50 г, вершків – 100 мл.

6крок

Знімаємо з вогню різотто і кладемо у нього одержану сирно-вершкову масу. Змішуємо все разом. Подаємо на стіл після того, як різотто відстоїться кілька хвилин.