Огородник™ — сучасне підприємство по виробництву спецій і сумішей прянощів

ТОВ Огородник було засноване в 2005 році і на сьогоднішній день є сучасним підприємством по виробництву спецій і сумішей прянощів. Компанія вважається одним з лідерів на ринку спецій та приправ, цей успіх здобутий великою працею, високою якістю продукції, інноваційним підходом до співпраці та уважним ставленням до клієнтів.

На сьогоднішній день спеції та суміші прянощів Огородниктм розфасовуються в 3 видах упаковок:

 

  • млинках
  • поліетиленових пакетиках
  • ПЕТ баночках різного об’єму

млинок

30 г

50 г

170 г

1 кг

1 кг

6 кг

Компанія «Огородник» представляє вам широкий асортимент сумішей прянощів, спецій, які можна купити у будь-якому куточку України. На нашому сайті shop.ogorodnik.ua можна купити спеції, приправи, прянощі, а для партнерів, націлених на довгострокову співпрацю, передбачені гнучкі схеми знижок і особливі умови співпраці.

В основі нашої діяльності лежить принцип, відповідно до якого, весь асортимент сумішей прянощів, приправи і спеції повинні відповідати найвищим стандартам якості, котрі підтверджені високою якістю продукції та санітарно-гігієнічними висновками МОЗ. Завдяки сучасному обладнанню лабораторії, продукція Огородник™ контролюється на всіх етапах їх технічної обробки. З кожної закупівлі сировини беруться зразки, які проходить суворий лабораторний контроль.
X
test